Paulette Neil
Sr. Manager, Training
Alice Arellanes
Buyer
Andrea Rosales-Garcia
Development Engineering Manager
Cari August
Manufacturing Manager
Chandrea Dungy
Engineering Manager
Charlotte Brown
Safety Admin. Specialist
Christy Smith
Key Account Manager
Chrystal Green
inside sales customer service rep
Daniel Briere
Engineer
Daphne Ewan-Jackson
Accounts Payable Specialist
Diretress Sinkfield-Potts
Duty Drawback/FTZ Manager
Elaine Reed-Pinckney
Legal Administrative Assistant
Eliana Sustaita
Training Manager
Elizabeth Graves
Manufacturing and Process Engineer
Elizabeth Thomas
Corporate Counsel
Eric Strozensky
Manufacturing Engineer III
Erin Lawless
SPHR
Senior Manager, Human Resources
Farzane Shirazi
Senior R&D Engineer
Gloria Mieles
Office Manager
Gregory Williams
Manufacturing Process Engineer
Holly Hulse
President and CEO
Ishu Kansal
Materials Process Engineer
James Miskanick
Engineering Technician
Jane Cercena
SVP Specialty Solutions, OFS Fitel
Janice Miller
Lead
Jessica Heim
Manufacturing Engineer Manager
John Munz
Manufacturing Engineer 2
Jordan Hunt
R&D Materials Engineer
Joyce Johnson
EHS Admin
Katria Powell
Production Team Lead
Kenya Anderson
Sr Human Resources and Labor Relations Manager
Kristin Reeves-Hall
Business Process Improvement Senior Manager
Laura Ingle
IT Support Specialist
Leigh Meadors
Facilities Electrical Engineer IV
levetta Pendergrass
lead in stranding
Lisa Stanchfield
Technician
Lucienne Rojas
TECH III
Mamatha Ratnam
Sr. Manager, Quality/CI
Marquise Ealy
Process Engineer for Measurements
Marta Chlus
Engineer
Megan Madden
Process Engineer
Melanie Waid
SAP Business Analyst
Melissa Dery
Process Engineer
Michelle O'Neal
Occupational Health Nurse
Orit Tager
Customer Service Supervisor
Paul Watson
Environmental Regulatory Compliance Engineet
Quyen Tran
engineer
Rachel Harrison
Project Management Professional (PMP)
Engineering Manager
Richard Garland
Process Development Engineer
ROBBIN O'NEAL
Production Scheduler
Sherry Salyer
Manager, Brand and Content Management
Shevette Dix
Technical Buyer
Tausha Bannerman
Draw Supervisor
Thea Bjørk Kristensen
Engineer in Fiber Characterization
Thomas Evans
Maintenance Machinist, Toolmaker
vania Taylor
SAP Business Analyst
Veleta Holland
Dir, HR /Benefits
Yi Sun
Distinguished Member of Technical Staff
Zachariah Weber
Manufacturing Engineer II
Corporate